m

Graffiti Travel to firma tworzona przez ludzi, którzy po prostu kochają podróże, a co za tym idzie kochają swoją pracę. Zamiłowanie do podróży i odkrywania świata, poznawania nowych kultur, smakowanie wyszukanych potraw, kreatywność w tworzeniu programów, to nasza codzienność.

Latest News
Follow Us
GO UP

Nasza misja

Feel, Discover, Live ! Czuj, Odkrywaj, Żyj !

Misja Graffiti Travel to praca z ludźmi oparta na kontaktach osobistych, często nasi Klienci mówią, iż reprezentujemy tzw. „Starą szkołę”,bo w czasach zdominowanych przez internet zatraca się relacje między ludźmi. My korzystając z dobrodziejstw technologii, nie zapominamy o tym co ważne, co ludzkie.

Graffiti Travel to firma tworzona przez ludzi, którzy po prostu kochają podróże, a co za tym idzie kochają swoją pracę. Zamiłowanie do podróży i odkrywania świata, poznawania nowych kultur, smakowanie wyszukanych potraw, kreatywność w tworzeniu programów, to nasza codzienność. Dzielimy się naszym doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej pracy, aby pokazać Państwu to co najpiękniejsze. Stąd nasz slogan: Feel, Discover, Live ! Czuj, Odkrywaj, Żyj !

Turystyka to nasz „konik”

Turystyka indywidualna i grupowa, biznesowa i rekreacyjna, kulinarna i kulturalna, organizacja konferencji
oraz podróże tematyczne w szerokim zakresie to nasza specjalność.

Doświadczenie

Dbałość o szczegóły, instynkt oparty na latach doświadczeń, pomysłowość, rzetelność w wyborze partnerów,
profesionalizm w realizacji oraz elastyczność we współpracy to nasza charakterystyka.
Zapraszamy wszystkich do odkrywania świata właśnie z nami!
Joanna Olejniczak